Myšlienka spojenia profesionálnej pražiarne s kaviarňou, ktorá by napĺňala potreby kávových gurmánov a zároveň pôsobila prijemne a útulne, vznikla už v roku 2012. Po rokoch zbierania vedomostí, informácií a skúseností na Slovensku aj v zahraničí, vznikla v roku 2018 spoločnosť ALTER-NATIV COFFEE, s. r. o. Káva je pre nás nie len prácou ale hlavne veľkou záľubou. A sme radi, že toto nadšenie môžme prenášať aj na Vás, našich zákazníkov a obchodných partnerov.

Prinášame Vám širokú ponuku zariadení na prípravu kávy, pražičiek a rôznych kávových doplnkov do domácností, firiem a HORECA. Okrem profesionálne upraženej kávy vám ponúkame aj zelenú kávu z rôznych kútov sveta.

Našim cieľom je

  • zvyšovať kvalitu kavovej kultúry na Slovensku a prinášať nové trendy zo zahraničia
  • zabezpečovať spoľahlivý a vysoko profesionálny servis kávovarov a pražičiek
  • priniesť nadštandardnú kávu a spoľahlivé kávovary pre zamestnancov firiem za prijateľné ceny
  • individualne pristupovať k požiadavkám zákazníkom - praženie na mieru

PRAŽIAREŇ VÝBEROVEJ KÁVY

Naša pražiareň kávového zrna sa nachádza v Novom Meste nad Váhom so zameraním na výberovú kávu. Všetky naše kávy sú hodnotené SCAA 80+ cup score, čo zaručuje špičkovú kvalitu suroviny. Všetky naše kávy pražíme na zákazku aby sme dosiahli čo najvyššiu čerstvosť kávy, na ktorej veľmi záleží. Pri každej objednávke si ukladáme profil praženia so sériovým číslom.

PRAŽIČKY KÁVOVÉHO ZRNA

Prinášame aj technológie pre začínajúce ale aj rozvíjajúce sa pražiarne kávy. Sme nesmierne radi, že na Slovensku vzniká veľa nových pražiarní kávy, ktorým ide predovšetkým o vytvorenie kvalitného produktu. Preto sme sa stali výhradným distribútorom pražičiek kávového zrna GOLDEN pre Slovensko a Českú republiku. Pražičky sa vyrábajú v Turecku s veľkým dôrazom na odborné spracovanie a kvalitu použitých materiálov.

KÁVOVARY

    

Zabezpečujeme špičkovú kaviarenskú technológiu. Najlepšia technológia určená pre tých najlepších.

Kávovary modbar sú špičkové kávovary postavené na platforme La Marzocco v modernom šate navrhnuté v USA. Pre kávovary modbar sme na Slovensku stali výhradným distribútorom.

Kávovary La Marzocco sú ikonou kávovarov ručne vyrábaných v Taliansku vo Florencii. Pre kávovary La Marzocco zabezpečujeme distribúciu hlavne pre Trenčiansky a Žilinský kraj ale aj pre celé Slovensko. Poskytujeme servis pre kávovary modbar a La Marzocco zaškolenými technikmi.

Kávovary Victoria Arduino a Nuova Simonelli sú špičkové kávovary, ktoré výrazne napredujú vo vývoji nových technológií. Nuova Simonelli je aj generálnym sponzorom majstrovstiev sveta barista aj majstrovstiev Slovenska barista

Registrácia nového účtu

Máte používateľský účet?
Prihlásiť sa alebo obnoviť heslo